КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

25.05.2021 / 13:31

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

ТОВ «Київоблгаз Збут» інформує своїх клієнтів про можливість змінити базовий річний тариф на тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

То які ж саме переваги цього тарифу для споживачів:

  • Немає надмірного навантаження на гаманець в опалювальний сезон.
  • Однаковий щомісячний платіж впродовж дії тарифу (до 30 квітня 2022 року).
  • Ціна газу протягом терміну дії тарифу не змінюється, що означає, ціна газу в опалювальний сезон буде такою ж як влітку.

«Твій газ Рівномірний платіж» для тих клієнтів, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону, завдяки нашим фахівцям, споживачі вже сьогодні можуть дізнатися ціну газу на весь рік.

Суть тарифної пропозиції «Твій газ Рівномірний платіж» в тому, що він дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року, уникаючи таким чином надмірного фінансового навантаження в опалювальний сезон. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

Ціна за кубометр блакитного палива в тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» – складає 7,99 грн. 

Щоб перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua або відділеннях ТОВ «Київоблгаз Збут». Також можна  зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет 104.ua, сайт ТОВ «Київоблгаз Збут» або контакт-центр за телефоном (044)-36-46-104.

 

Стати клієнтом Змінити тариф