КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 044 39 49 104

Контакт-центр044 39 49 104

22.04.2021 / 12:47

«Київоблгаз Збут» запроваджує нові тарифи на блакитне паливо для населення

За рішенням Уряду та державного регулятора НКРЕКП, усі побутові споживачі з 1 травня будуть переведені на річний тариф своїх постачальників. Вартість кубометру газу буде зафіксована на рік. Від 1 травня 2021 року ТОВ «Київоблгаз Збут» запускає нові тарифи для побутових споживачів – «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ». Пропозиції діятимуть на постійній основі, а клієнти зможуть самостійно обрати найзручнішу з них.

Згідно ініціативи Уряду та НКРЕКП, з 1 травня усі побутові споживачі автоматично будуть переведені на річний газовий тариф. Він дозволить населенню не зважати на сезонні цінові коливання, адже ціна протягом року зростати не буде. 

Тож з 1 травня всі побутові клієнти ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» будуть переведені на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Серед переваг цього тарифу є те, що ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення, а клієнту не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. При цьому споживачі, як і раніше, повинні будуть передавати показники лічильника і сплачувати за газ щомісяця.

Окрім того, 1 травня ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» запроваджує тариф «ТВІЙ ГАЗ - РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ», який діятиме до 30 квітня 2022 року. Цей тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

Також з 1 травня ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» запропонує своїм клієнтам тариф «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ». Ціна газу у межах цього тарифу буде ринковою та публікуватиметься на сайті постачальника щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання. Серед переваг цього тарифу є те, що ціна на газ буде ринковою та можливе здешевлення блакитного палива під час весняно-літнього сезону.

Трохи пізніше компанія запустить тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ». Він стане продовженням традиційної акції «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» і дозволить споживачам створити власний газовий запас на опалювальний період. Зокрема, під час опалювального сезону 2020/21 року ця акція дозволила клієнтам ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» зекономити майже 17 мільйонів гривен. Підключення до тарифу – з 01.06.2021 до 01.10.2021 рік.

Стати клієнтом Змінити тариф